עלייה של 7% בעסקאות הנדל”ן בישראל

בכתבה שהתפרסמה באתר גלובס, דווח כי בחודש מרץ האחרון נרשמה עלייה של  7% בעסקאות נדל”ן. עם זאת, לאחר הודעה על חוק המע”מ, נרשמה ירידה חדה ברכישות של זוגות צעירים. הסיבה לעלייה בחודש מרץ נרשמה עקב שיווק מסיבי של דירות ביישוב ליד ירושלים. 

עליית מחירי הנדל"ן אורן קובי

לחצו להגדלה

בהשוואה לפברואר נרשם גידול של 10% ברכישות המשקיעים ואילו בהשוואה לחודש המקביל אשתקד מגיע הגידול ל-18%. נתון מעניין הוא שברכישת דירות ע”י זוגות צעירים נרשם גידול של 3% ובפילוח גאוגרפי ניכרת שונות גבוהה בין האזורים השונים. באזור השפלה חלה ירידה של 10% ברכישות הזוגות הצעירים.

על ירידה זו פיצו רכישות הזוגות הצעירים באזור תל אביב, אשר רשמו גידול חד של 40%. בהקשר זה יש לציין כי מחירה הממוצע של דירה חדשה, הנרכשת ע”י זוגות צעירים באזור זה, גבוה משמעותית מהרף אשר לגביו נקבע כי יחול שיעור מע”מ אפס.

בחברת אדמה מעל 15 אנשי צוות שמטרתם אחת – להעניק ללקוח חווית רכישה אחרת שעוד לא הכיר. חוויה שבסופה הלקוח יהיה בעליו (בטאבו!) המאושרים של קרקע חקלאית עם פוטנציאל רווח עצום.

לפניכם תמונה של אורן קובי עם קלייב אוואן זוכה פרס גלובוס הזהב לשחקן המשנה הטוב ביותר:

אורן קובי - קלייב אוואן

אורן קובי – קלייב אוואן

 

על אודות אורן קובי – מנכ"ל אדמה א.ר. לוגיסטיק נדל"ן

מידע זה מובא לכם ע"י מח' יחסי הציבור והאינטרנט של חברת אדמה בניהולו של אורן קובי – מנכ"ל אדמה א.ר. לוגיסטיק נדל"ן המשווקת את פרויקט אדמה מול הים, קרקעות חקלאיות בפרדס חנה - כרכור ועוד...
פורסם בקטגוריה בתקשורת, ענף הנדל"ן, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.