זה לא באמת קשה כל כך להפוך קרקע חקלאית למאושרת לבנייה

93% מהקרקעות החקלאיות במדינה נמצאות בבעלות קרן קיימת לישראל, רשויות ממשלתיות ורשות מקרקעי ישראל. יתר הקרקעות שייכות לאזרחים פרטיים אבל פתרונות יש להכל.

חברת א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן  מנסה לשפוך מעט אור על המצב ויחד עם זאת להעביר מסר שאפשר להרוויח מהתחום המדובר.

468X60

לא חסרים אנשים שעושים טעויות בחיים. אחת מאלה הן רכישת אדמה חקלאית במחשבה שהיא תופשר לבנייה בעתיד, אך בפועל היא תשמש לחממת מלפפונים לכל היותר. אי הידיעה של אותם רוכשים גורמים למפח נפש בקרבם ולהמון הוצאות מיותרות שמלוות בהרפתקאות שליליות בעיקר כמובן.

רוב המשקיעים באדמות הללו ניגשים לתחום ללא ידע מקדים וללא בחינה של המצב. הבירוקרטיה מאד סבוכה בעולם הזה ולעיתים מדובר על המתנה של מעל ל-50 שנה אפילו. אתם תתקלו בועדות לפני שתזכו להיתר

בנייה אך הסיכון בהחלט שווה לנוכח הסיכוי להרוויח בגדול.

ומה קורה אם עמדתם בגבורה בתהליכים? א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן  מספרת כי שינוי היעוד נעשה כאשר ישנן תכניות תב”ע מדויקות של הרשות המאשרת. שמרו על אורח רוח וסבלנות – ההשקעה הנבונה מעבר לפינה.

א.ר. לוג'יסטיק נדל"ן

א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן

 

על אודות אורן קובי – מנכ"ל אדמה א.ר. לוגיסטיק נדל"ן

מידע זה מובא לכם ע"י מח' יחסי הציבור והאינטרנט של חברת אדמה בניהולו של אורן קובי – מנכ"ל אדמה א.ר. לוגיסטיק נדל"ן המשווקת את פרויקט אדמה מול הים, קרקעות חקלאיות בפרדס חנה - כרכור ועוד...
פורסם בקטגוריה לפני רכישת קרקע חקלאית, פרוצדורות בקרקעות חקלאיות, רכישת קרקע חקלאית, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.